Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız ?

ruh-esinizi-buldugunuzu-nasil-anlarsiniz

İlişki yaşayan birçok insan birbirleri için ruh eşleri olduklarını söylerler. Siz de bir ilişki yaşıyorsanız ve onun ruh eşiniz olup olmadığını anlamak istiyorsanız şimdi anlatacaklarıma bir bakmanızı öneririm. Sadece birbirinizin gözlerine bakarak onun ne demek istediğini, ne hissettiğini, ne düşündüğünü, ne yapmak istediğini anlayabiliyorsanız, birbirinizin cümlelerini tamamlıyorsanız ve birbirinize görünmeyen bir bağ ile sımsıkı bağlı olduğunuzu hissediyorsanız o sizin ruh eşiniz demektir. Ruh eşiniz ile aranızda karşı konulamaz bir çekim vardır. Onu gördüğünüzde, sesini duyduğunuzda, eli elinize değdiğinde hala onu ilk günkü gibi sevdiğinizi hissediyorsanız ve gözlerinde kayboluyorsanız tebrikler! Ruh eşinizi buldunuz demektir.

Sevgilinizin yanında her zaman kendiniz gibi davranabiliyorsanız, kendinizi kasma ve yapmacık davranışlarda bulunma ihtiyacı hissetmiyorsanız, içinizden gelen her şeyi gönül rahatlığıyla onunla paylaşabiliyorsanız, rahatsız olduğunuz davranışları onu kırmamak için empati yaparak söylüyorsanız, başkalarına göstermekten çekindiğiniz yönlerinizi onunla rahatlıkla paylaşıyorsanız o sizin ruh eşinizdir. Çünkü ruh eşleri birbirlerini hiçbir şey için eleştirmezler hatta sizi kendilerine benzettikleri için sizin doğal olmanız onun çok hoşuna gidecektir. Her ilişkide yaşanması normal olan tartışmalar ruh eşleri arasında da yaşanabilir. Hatta kavgalar ilişkilerin tuzu biberi niteliğindedir. Kimsenin, sizin ve sevgilinizin mükemmel olmadığını bilmelisiniz. Çoğu konuda anlaşmanıza rağmen ufak tefek konularda çatışmalar yaşanabilir ve bu durum genellikle çok uzun sürmez. Sürmemesi de gerekir. Çünkü tartışmalar yaşandıkça kavgalara ilerleyebilir ancak ruh eşleri bu durumun ilerlemesi için ilişkilerine saygı duyduklarını sık sık dile getirirler.

Ruh eşleri genellikle büyük ve önemli konularda fikir birliği yaşarlar. Ruh eşiniz ile yaşadığınız ilişki hem size hem partnerinize huzur verir. Ruh eşleri genellikle tek vücut gibi hareket ederler. Ruh eşleri için bir elmanın iki yarısı benzetmesi tam yerinde olacaktır. Birbirinizi ne kadar uzun süre tanıyor olursanız olun hep karşılıklı olarak birbirinizi keşfetmeye çalışırsınız. Yeni şeyler keşfeden ruh eşleri partnerine tekrar tekrar aşık olmak için bahane ararlar. Buluşmak için can atan partnerlerin aklında buluştuklarında aynı şeyleri yapmayı planlarlar. Hatta çoğu ruh eşleri aynı şeyleri yapmaktan aynı yemekleri yemekten büyük zevk alırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir