Sevgilimin Canı Sıkkın Ne Yapmalıyım?

sevgilimin-cani-sikkin-ne-yapmaliyim

Her insan mutlu, huzurlu ve dolu dolu bir birliktelik geçirmek ister? Sevgililik boyunca çiftlerin bazen güzel günleri olabileceği gibi bazen de tartışmalı hatta can sıkıcı günleri olabiliyor. Özellikle sevgilinizin son günlerde canı sıkkın, ne deseniz sizleri yanlış algılıyor ve de ne yapacağınızı bilemeyecek durumdaysanız sizlere vereceğimiz küçük tüyolarla sevgilinizi rahatlatabilir ve onun için ne kadar doğru bir insan olduğunuzu göstere bilirsiniz.

Bir sevgilinin nedeni bilinmeyen bir can sıkıntısı çiftler arasında bazen huzursuzluk yaratabiliyor. Bundan dolayı ilişkilerde böyle bir sorunla karşılaşmamak adına birbirini rahatlatmak ve sakinleştirmek çok önemli. Bilhassa sevgiliniz sizlere Neyin var? Ne oldu? Bir sorun mu var? gibi sorular sorarsa kesinlikle cevap verememezlik yapmayın. Sevgilinize karşı her zaman açık ve net olun. Şayet dalavere gibi komplelere ihtiyaç yok. Böylelikle sevgilinizin kafasında dolaşacak kötü düşünceleri de ortadan kaldırabilirsiniz. Pozitif enerjinizi her koşulda onu sevdiğinize ve her zaman yanında olabileceğinize harcayarak size olan güvenini bin kat artırabilirsiniz. Sevgilinizin her ne sorunu varsa onu dinleyerek birlikte bir çözüm bulabileceğinizi ve bu sorunları birlikte atlatmanız gerektiğini kendisine hissettirerek günlerce, haftalarca kendisini yemesini ortadan kaldırabilirsiniz. Sevgiliniz can sıkıntısını anlatırken kesinlikle onu pür dikkat dinleyerek başka şeylerle ilgilenmekten kaçınınız. Böylece sorunlarını, sıkıntılarını, sevinçlerini ve de coşkusunu sizlere anlatmaktan zevk alır. Olur olmadık şeylere takıntı yapmayın. Zira takıntı bir ilişkiye zarar verebilecek en güçlü silahtır. Kafanızdan tilkiler dolaştırmadan önce sevgilinize can sıkıntısını anlatmak için zaman tanıyın. Kendisini yalnız bırakmadan yanında olun ama asla fazla konuşmayın. Başını göğsünüzün üstüne koyarak saçlarını okşayın, ellerini sımsıkı tutarak yavaş yavaş onu rahatlatacak sözler söyleyerek size açılmasını sağlayabilirsiniz. Şayet anlatamayacak gibiyse sakın zorlamaya çalışmayın ipler daha çok çorap söküğüne dönebilir. Kişiliğini zedeleyecek davranışlardan ve konuşmalardan kaçının. Evet sevgili hatta geleceğe dair bir gelecek paylaşmak istiyor olabilirsiniz ama her insanin başka bir hayatı olabileceğini de aklınızdan çıkartmayın. Bazen çiftlerin birbirlerine itiraf edemedikleri yada gururlarına yediremedikleri can sıkıcı konular olabiliyor. Sevgilinizin yapmaktan zevk aldığı hatta ona küçük sürprizler hazırlayarak canını sıkan şeylerden uzaklaştırabilirsiniz.

İster kadın ister erkek ne çok ilgi ister nede çok bastı. Bundan dolayı sevgilinizin canı sıkkın olduğu zamanlarda kesinlikle onu bazı şeylerden usandırmadan kendinizden uzaklaştırmadan yanında olduğunuzu hissettirerek onu sevdiğinizi söyleyerek hatta söylemekle kalmadan ona göstererek de can sıkıntısına ortak olabilir ve ortadan kaldırabilirsiniz. Bilirsiniz sevgi ve aşk büyük emek ister.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir