Utangaç Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

admin 17 Eylül 2016 1 Yorum
utangac-erkeklerin-hoslanma-belirtileri-nelerdir

Bir erkek eğer utangaç olan bir yapıda ise sizlere karşı ne kadar farklı olan duyguları besliyor olsa bile tam anlamı ile belli edemez. Eğer utangaç olan bir erkeğin sizlerden hoşlandığını ya da ne olduğunu anlamak istiyor iseniz onun bir size karşı bir de başkasına karşı olan hareketlerini kontrol edin. Her kim olur ise olsun ister en utangaç olan erkek ister ise de en rahat erkek hoşlanıyor ya da hoşlanmıyor olduğunu hareketleri ile belli eder. Gerçekten sizler de utangaç olan bir erkeğin sizlerden hoşlanıyor olduğunu düşünüyor iseniz gözlerine bakın. Her ne kadar sizlerin gözlerinin içinde kendini görmek ve o göz bebekleri içinde boğulmak isteyecek kadar çok istiyor olsa bile asla üç saniyeden fazla da bakamayacaktır.

Normal sıradan bir kız ile oldukça rahat bir şekilde konuşabiliyor ya da onların gözlerine ortalama beş ile on saniye rahat bir şekilde bakabilir iken ne sizin ile rahat konuşabiliyor ya da sizlerin gözüne en fazla üç saniye kadar kısa bir süre bakabiliyor ise o kişinin sizden hoşlanmaya başladığını da anlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra utangaç olan bir erkek eğer sizlerden hoşlanıyor ise sürekli bir bahane bularak sizlere bir şey soruyor ama her defasında da geri adım atmayı tercih ediyor ise yine anlayabilecek iken onun o masum yüzündeki tebessüm ve gülümsemeden anlar iken o göz bebeklerine bir kere baktığınız an art niyet değil de sadece kendinizi görüyor iseniz de anlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akne ve Akne İzleri İçin Bakım Önerileri başlıklı makalemizi okuyarak, akne izleri hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

1 yorum

  1. Emrah Deniz diyor ki:

    Aslında karşındaki kadının utangaç erkeğe sinyal vermesi gerektiğine inanıyorum. Bu şekilde erkeğe özgüven gelecek ve hoşlandığını belli edecektir. Türk erkekleri genelde terslenmekten korktukları için ilk adımı atamamakta. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir